Stig Blomberg brons
2013-06-10
190064
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BLOMBERG, Stig (1901-70): "Fritidsflickan", signerad S B, guldpatinerad brons, höjd 20,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson