Isaac Grünewald blandteknik
2013-06-10
190036
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Porträtt av Gotthard Johansson, signerad Isaac G, blyerts och tusch på papper, 22x17 cm, med dedikation
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson
Tejprester i marginalen