Karel Appel litografi
2013-06-08
190002
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
APPEL, Karel (född Holland 1921): Komposition, signerad och daterad Appel 69, 20/110, färglitografi, bladstorlek ca 77x57 cm