Olle Nordberg oljemålning
2013-06-10
189947
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Kärlekspar, signerad och daterad Olle Nordberg -54, olja på pannå, 21x17,5 cm
Proveniens: Konstkritikern Stig Johansson