Soppslevar silver
2013-06-07
189910
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st., silver, en stämplad Diedrich Schvart, Karlskrona 1810, svarvade träskaft, längd 37 resp. 40 cm
Bucklor, benknoppar saknas