Olof Arborelius oljemålning
2013-06-07
189884
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Solnedgång, monogramsignerad OA, intyg med lacksigill a tergo, olja på pannå, 15x20 cm
Smärre fläckar