Damporträtt 1800-tal
2013-06-07
189829
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Damporträtt, olja på pannå, 13x9,5 cm