Oljemålning 1800-tal
2013-06-07
189826
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, segelbåtar på hav, olja på duk, 29x39 cm
Lagning