Ivan Johnsson gips
2013-06-07
189817
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHNSSON, Ivar (1885-1970): Liggande man, otydligt signerad, patinerad gips
Skador