Berta Hansson akvarell
2013-06-06
189753
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANSSON, Berta (1910-94): Pojke, monogramsignerad BH, akvarell, 25x30 cm