Tomasz Holuj olja på pannå
2013-06-06
189687
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HOLUJ, Tomasz (född 1947): Flöjtspelande kvinnor med orkester, signerad, daterad 2007 a tergo, olja på pannå, 147x97 cm