Klockkedja 18 k guld
2013-06-06
189678
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
KLOCKKEDJA, ärtlänk, HÄNGE, rökdon/snoppare, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, längd 36,5 cm, vikt ca 19,5 g
Skador