Sven Lidberg litografi
2013-06-06
189672
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LIDBERG, Sven (född 1944): Trosa strandkafé, signerad Sven Lidberg, 262/360 färglitografi, 46x55 cm