Mårten Andersson litografi
2013-06-06
189662
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERSSON, Mårten (född 1934): Landskap med hus, signerad Mårten A.,278/280, litografi, 57x43 cm