K Ekdahl-Askim olja
2013-06-08
189626
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Tågresan, signerad och daterad K Ekdahl-46, olja på pannå, 67x98 cm