Axel Fridell etsning
2013-06-05
189624
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRIDELL, Axel (1894-1935): "Selma Lagerlöf", signerad, etsning, ca 19x11 cm