Akvarell
2013-06-05
189613
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Segelbåtar i dimma, akvarell, bladstorlek ca 27x45 cm
Fläck i övre vänstra hörnet