Karl Axel Pehrson färglitografi
2013-06-05
189609
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Pehrson -80, 105/385, färglitografi, 40x59 cm