Lennart Jirlow litografi
2013-06-05
189601
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936), ur Les Plaisirs Autour de la Table, 1994, signerad, 203/225, 42x54,5, blindstämpel Mourlot