Örhängen 18 k guld
2013-06-05
189561
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18 k guld, 1870-tal, vikt ca 5 g
Bucklor