Halskedja 18 k guld
2013-06-05
189558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 500 SEK |
HALSKEDJA, 18 k guld, 1800-tal, längd ca 175 cm, vikt ca 22,5 g
Lås trasigt, otydliga stämplar