Schatull 1700-tal
2013-06-07
189508
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCHATULL, 1700-tal, valnötsfanér med intarsiadekor på locket, höjd 30 cm, 59x43 cm, nyckel finns
Torrsprickor och fanérskador