Vinkylare
2013-06-04
189340
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VINKYLARE, design Sigvard Bernadotte, Georg Jensen Köpenhamn, 663, signerad och daterad 2000, höjd 21 cm