Sybord ek
2013-06-14
189169
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SYBORD, barockstil, 1800-tal, ek, med svarvade ben, 33x49 cm, höjd 70 cm, nyckel finns
Skador, renoverad och kompletterad