Oljemålning 1800-tal
2013-06-04
189148
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Bondgård med boskap, olja på duk, 61x92 cm
Skador