Alexander Tolstoy oljemålning
2013-06-12
189101
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TOLSTOY, Alexander (1985-1969): Damporträtt, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 46x38 cm