Målning omkring 1900
2013-06-03
189092
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Flodlandskap, signerad Marshall, olja på duk, 49x39 cm
Smärre färgbortfall