Målning 1800/1900-tal
2013-06-04
189086
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Katedral, interiör, olja på duk, 76x60 cm
Dubblerad, smärre ytskador