Konsolbord i rokoko
2013-06-04
189054
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KONSOLBORD, rokoko, träskuren, förgylld med senare guld och slagmetall, marmorerad skiva, 74,5, 66,5x43,5 cm
Skador, senare skiva