J Chambrin oljemålning
2013-06-03
188918
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHAMBRIN, Jack (Frankrike, 1919-1983): Husfasad, signerad J Chambrin, olja på duk, 111x66 cm