Bruno Liljefors oljemålning
2013-06-08
188913
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LILJEFORS, Bruno (1860-1939): Skymmningslandskap, monogramsignerad BL, olja på duk, 14x23 cm