Carl Fredrik Reuterswärd litografier
2013-06-02
188876
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade i samma upplaga, färglitografier, bladmått 61,5x45 cm
Oramade