Peter Dahl litografi
2013-06-02
188874
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x91 cm
Oramad