Hörnskåp björk
2013-06-03
188872
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, björk, höjd 152, 63x50, nyckel finns
1 nyckel finns, 1 nyckel saknas, fanérskador, sprickor