Ulrica Hydman Vallien litografi
2013-06-02
188859
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition med fåglar, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 60x44 cm
Oramad