Waldemar Lorentzon färglitografi
2013-06-02
188848
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LORENTZON, Waldemar (1899-1984): "Spansk resa", signerad Waldemar Lorentzon, HC 31/L, färglitografi, 30x40 cm
Glasskada