Sven Jonson färglitografi
2013-06-02
188847
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JONSON, Sven (1902-1981): "Nattbild", signerad Sven Jonsson, 31/L HC, färglitografi, 27x33 cm