Esaias Thorén färglitografi
2013-06-02
188843
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): "Improvisation", signerad och daterad E.Thorén -70, HC 31/L, färglitografi, 40x40 cm