Väggreliefer Kina
2013-06-01
188814
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGRELIEFER, 2 st, 1900-talets första hälft, Kina, dekor av blommor, ca 35x26 cm
Smärre färgbortfall, slitage