Ljusplåtar barockstil
2013-06-01
188778
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSPLÅTAR för 2 ljus, 1 par, barockstil, 1900-tal, gjutmetall, höjd 62 cm
Bruksslitage