F Legér litografi
2013-06-02
188768
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LEGÉR, Fernand (1881-1955), efter: Parismotiv, stämpelsignerad och daterad 169/180, färglitografi, 65x50 cm