Bengt Fransson oljemålning
2013-06-02
188752
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Landskap, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 63x79 cm