Kista 1800-tal troligen Georgien
2013-06-01
188734
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KISTA, 1800-tal troligen Georgien, mässing-, koppar- och järnprytt träfodral, höjd ca 23, 28x50 cm, nyckel saknas
Dekor vid lås med skador