Inge Schiöler färglitografi
2013-06-01
188723
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 269/360, färglitografi, 40x32 cm