Ivan Humbla oljemålning
2013-06-01
188688
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUMBLA, Ivan (1888-1962): Viggar och sothöns-Tåkern, signerad och daterad I.Humbla -35, olja på pannå, 33x45 cm