Ljuskrona Oscariansk
2013-06-01
188665
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
LJUSKRONA, för 24 ljus, Oscariansk, 1800-tal, behängd med olikslipade pismor, bl a prismor formade som päron med löv, höjd ca 100 cm,ask med tillbehör medföljer
Skador