Bojan Kina
2013-05-31
188616
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 21 cm
Nagg, sprickor, borrade hål