Ljusstakar silver
2013-05-31
188610
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, stämplade 1860, nyrokoko, höjd 18 cm
Bucklor