Carl August Fahlgren oljemålning
2013-06-17
188531
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Landskapsmotiv med bebyggelse vid vattendrag, signerad och daterad C. A. Fahlgren 1855, olja på duk, 44x58 cm
Smärre dukskador, lagning