Albert Johansson oljemålning
2013-05-30
188503
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, olja på duk, 54,5x65 cm
Märken, ett ställe med början till färgbortfall